top of page

Akustika - teikiamos paslaugos


Patalpų akustika

Akustiniai projektai koncertų salėms, muzikiniams klubas, barams ar kitoms erdvėms. Akustiniai matavimai, kompiuterinė akustikos simuliacija.

Biurų akustika

Sunku susikaupti ar susikalbėti, vargina triukšmas? Pasirūpinkite savo biuro akustiniu komfortu. Mes galime jums padėti. Įrodyta, kad akustinis komfortas darbo vietoje didina produktyvumą!

Įrašų studijų akustika

Projektuojame įrašų studijas ir jų akustiką, teikiame konsultacijas.

Visi projektai yra pagrįsti akustiniais skaičiavimais, kompiuterine simuliacija ir sukaupta patirtimi.

Kino teatrų akustika

Rengiame akustinius projektus ir juos įgyvendiname: kino teatrams bei namų kino salėms.

Akustiniai matavimai

Atliekame įvairius akustinius matavimus:

SPL, RT60, R’w, STI, C50, C80, Lmin,

Lmax, Lpeak, Leq, NR ir kita.

Dažnai neįvertinama, kad kokybiška garso sistema pilnai atsiskleidžia tik akustiškai tvarkingoje patalpoje. Jei akustika nesutvarkyta, tai net tarpusavyje idealiai suderinti aukšto lygio komponentai neduos tikimosi efekto. Dėl šių priežasčių „Megasonus“ ypatingą dėmesį skiria patalpų akustikai, bei akustiniam komfortui.

Konsultuojame akustikos klausimais, atliekame patalpos akustinius ir triukšmo lygio matavimus, įvertiname patalpų akustiką, parengiame akustinį projektą ir jį įgyvendiname.

Aukštus reikalavimus akustikai patariama kelti ne tik profesionaliose garso įrašų studijose ar koncertinėse salėse, bet ir privačiuose namuose, kuriuose įrengta aukšto lygio Hi-Fi, Hi-End garso sistema. Tik akustiškai sutvarkytoje patalpoje maksimaliai atsiskleis kokybiškos garso sistemos atkuriamo garso subtilumai ir skambesio niuansai.

Išspręsti akustikos problemas rekomenduojama ir biuruose, visuomeninės ir pramoninės paskirties patalpose. Akustiškai komfortiška patalpa užtikrina kokybišką balso raišką, suteikia patalpoms jaukumo, sumažina varginančio triukšmo lygį, todėl žmonės jaučiasi komfortiškiau, jiems lengviau bendrauti su kolegomis ir klientais.

Svarbiausi
Naujausi
Ieškoti pagal kategorijas
Sekite mus
  • Facebook Basic Square
bottom of page