top of page

Privatumo politika

Mes gauname, renkame ir saugome bet kokią informaciją, kurią įvedate mūsų svetainėje, arba pateikiate mums bet kokiu kitu būdu. Be to, mes renkame interneto protokolo (IP) adresą, naudojamą jūsų kompiuteriui prijungti prie interneto; Prisijungti; elektroninio pašto adresas; Slaptažodis; kompiuterio ir ryšio informacija bei pirkimo istorija. Mes galime naudoti programinės įrangos įrankius matuoti ir rinkti seanso informaciją, įskaitant puslapio atsakymo laiką, apsilankymų tam tikruose puslapiuose trukmę, informaciją apie puslapio sąveiką ir metodus, naudojamus naršant toli nuo puslapio. Mes taip pat renkame asmens identifikavimo informaciją (įskaitant vardą, el. Pašto adresą, slaptažodį, ryšius); komentarai, atsiliepimai, produktų apžvalgos, rekomendacijos ir asmeninis profilis.
Kai atliekate operaciją mūsų svetainėje, kaip proceso dalį, mes renkame jūsų pateiktą asmeninę informaciją, pvz., Jūsų vardą, adresą ir el. Pašto adresą. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama tik dėl konkrečių aukščiau nurodytų priežasčių.

Mes renkame tokią neasmeninę ir asmeninę informaciją šiais tikslais:

Teikti ir valdyti Paslaugas;

Teikti Vartotojams nuolatinę klientų pagalbą ir techninę pagalbą;

Kad galėtume susisiekti su mūsų lankytojais ir vartotojais bendrais ar individualizuotais su paslauga susijusiais pranešimais ir reklaminiais pranešimais;

Norėdami sukurti apibendrintus statistinius duomenis ir kitą apibendrintą ir (arba) numanomą ne asmeninę informaciją, kurią mes ar mūsų verslo partneriai galime naudoti teikdami ir tobulindami savo atitinkamas paslaugas;

Laikytis galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Mūsų įmonės puslapis yra įsikūręs Wix.com platformoje. Wix.com teikia mums internetinę platformą, leidžiančią jums parduoti savo produktus ir paslaugas. Jūsų duomenys gali būti saugomi per „Wix.com“ duomenų saugyklą, duomenų bazes ir bendrąsias „Wix.com“ programas. Jie saugo jūsų duomenis saugiuose serveriuose už ugniasienės.

Mes galime susisiekti su jumis, norėdami pranešti apie jūsų paskyrą, šalinti su paskyra susijusias problemas, išspręsti ginčą, rinkti mokesčius ar pinigus, apklausti jūsų nuomones apklausų ar anketų pagalba, siųsti naujienas apie mūsų įmonę ar prireikus kitaip susisiekti su jumis, kad vykdytume mūsų vartotojo sutartį, galiojančius nacionalinius įstatymus ir bet kokią su jumis galimą sutartį. Šiais tikslais mes galime susisiekti su jumis el. Paštu, telefonu, teksto žinutėmis ir pašto paštu.

Jei nebenorite, kad mes apdorotume jūsų duomenis, susisiekite su mumis el.paštu info@megasonus.lt

Jei norėtumėte: pasiekti, taisyti, taisyti ar ištrinti bet kokią asmeninę informaciją, kurią turime apie jus, kviečiame susisiekti su mumis el paštu info@megasonus.lt

Mes pasiliekame teisę bet kada keisti šią privatumo politiką, todėl prašome ją dažnai peržiūrėti. Pakeitimai ir paaiškinimai įsigalios iškart po jų paskelbimo svetainėje. Jei padarysime esminių šios politikos pakeitimų, čia informuosime jus, kad ji buvo atnaujinta, kad jūs žinotumėte, kokią informaciją mes renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis, jei yra, naudojame ir (arba) atskleidžiame tai.

bottom of page