© 2019 MB Megasonus

Šiuolaikiškos namų garso sistemos

04.19.2017

Megasonus – šiuolaikiškų garso sistemų projektuotojas ir diegėjas. Įsivaizduokite kokybišką garsą ir itin nesudėtingą valdymą, be masyvių kolonėlių, kabelių ir daugybės  nepageidaujamos aparatūros. Sistemą įjungti, išjungti ir valdyti galima planšetės, išmanaus telefono ar specialaus sieninio valdiklio pagalba.

Mūsų įmonė – vienintelis autorizuotas Systemline multikambarinių garso sistemų ir Amina nematomų garso kolonėlių atstovas ir sertifikuotas diegėjas Lietuvoje. Sujungus šiuos du produktus galime įdiegti visiškai nematomą garso sistemą 24 skirtingoms ir nepriklausomoms zonoms. Kiekviename kambaryje vienu metu galima klausytis skirtingų muzikos šaltinių: virtuvėje transliuojama mėgstama radijo stotis, svetainėje sklinda televizoriaus garsas, miegamajame iš ryto pažadina aukštos raiškos mėgstamiausios muzikos grojaraštis. Sistema visiškai lanksti ir gali būti konfigūruojama pagal Jūsų poreikius. Garso sistemą galima integruoti su išmanaus namo valdymo sistema.

Daugiakambarinės (Multiroom) garso sistemos, tampa neatskiriama šiuolaikiško interjero ir patogaus gyvenimo dalimi. Tai yra ne tik šiuolaikiškas ir išmintingas dizaino sprendimas, aukštos kokybės garso šaltinis, bet ir puiki investicija, sukurianti pridėtinę vertę būstui.

 

Systemline – Didžiosios Britanijos kompanija nuo 1988 metų kurianti multikambarines namų garso sistemas. Naujausias jų produktas – Systemline S7 sistema, susidedanti iš  stiprintuvų, muzikos serverio, valdiklių, TV garso modulio ir kitų aksesuarų. Pagrindinė įranga sumontuojama “serverinėje” mažai pastebimoje vietoje, kambariuose įrengiami tik sistemos valdikliai ir kolonėlės.

 

Systemline S7

 

  • Iki 24 nepriklausomų garso zonų;

  • Palaikomi aukštos raiškos garso formatai, x4 kartus aukštesnė kokybė nei Audio CD;

  • Transliacinių servisų Deezer, Qobuz & Spotify ir t.t. palaikymas;

  • Transliacinių radijo servisų palaikymas BBC, TuneIn, Shoutcast ir t.t.;

  • Skaitmeninė muzikos failų talpykla iki 2TB aukštos raiškos įrašams;

  • iPad ir iPhone, Android aplikacijos;

  • Žadintuvo funkcija;

  • Integravimo galimybės su kitų gamintojų valdymo sistemomis Crestron, Control 4, RTI, Fibaro and Lutron ir t.t.

 

 

Amina Technologies – pasaulyje pirmaujantis nematomo garso kūrėjas ir gamintojas iš Didžiosios Britanijos. Jų kuriamos ir gaminamos kolonėlės – visiškai nepastebimas, bet puikios garso kokybės sprendimas Jūsų namams.

 

 

Amina garsiakalbiai yra montuojami sienose ar lubose, užglaistomi, uždažomi ar tapetuojami, t.y. visiškai susilieja su išpuoselėtu kambario interjeru ir pasižymi kokybišku erdviniu garsu. Garsiakalbiai gali buti montuojami į mūro ar gipskartonio sienas, lubas ar įvairius medinius paviršius, kambariuose išvengiant nepageidaujamų kabelių ir prietaisų. Amina garsiakalbių technologija yra tinkama ir drėgnoms patalpoms, todėl gali būti įdiegta net vonioje ar baseine.

Visoms Amina nematomoms garso kolonėlėms, nupirktoms ir instaliuotoms sertifikuotų Megasonus specialistų, taikoma 10 metų garantija.

 

 

Megasonus Taip pat gali pasiūlyti ir nedidelių, vienos garso zonos, sistemų. Systemline E50, E100, puikiai tinka virtuvei, voniai, ar miegamajam. Bluetooth imtuvas, FM radijas, AUX linijine audio jungtis TV garsui ar kitam laidiniam šaltiniui, žadintuvo funkcija, ir sensorinis valdymas. Visas sistemas galima komplektuoti su garso kolonėlėmis namams ir laukui iš kompanijų Amina, Q-acoustics, Origin Acoustics ar kitų.

 

Share on Facebook
Please reload

Svarbiausi

Akustika Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ovaliojoje salėje

March 12, 2019

1/4
Please reload

Naujausi
Please reload

Ieškoti pagal kategorijas
Please reload

Sekite mus
  • Facebook Basic Square