© 2019 MB Megasonus

AUDICA instaliacinės garso sistemos Lietuvoje

04.09.2014

Megasonus yra išskirtinių garso sistemų gamintojo AUDICA Professional atstovas Lietuvoje. Pasaulinį pripažinimą pelniusi Didžiosios Britanijos kompanija AUDICA gamina kompaktiškus, išskirtinio dizaino ir kokybės produktus, skirtus garso instaliacijoms reprezentacinėse vietose, pardavimų salėse, viešbučiuose, prekybos centruose, gyvenamose patalpose ir visur kitur, kur reikalinga kokybiška audio sistema ir nepriekaištingas dizainas.

 

AUDICA produktų gamą sudaro MICRO serijos komponentai. MICROzone ir MULTIzone turi integruotą DSP kontrolerį, kuris padeda išgauti nepriekaištingą audio kokybę visoje MICRO serijos kompaktiškų garso kolonėlių gamoje. Stiprintuvų ir sistemos kontrolerių kompaktiškumas leidžia sistemą instaliuoti net pačiose sudėtingiausiose vietose. Sistemų valdymui AUDICA siūlo distancinį pultelį arba sienoje montuojamus valdiklius. Sistemos valdymas yra labai paprastas ir intuityvus, puikiai pritaikytas galutiniam vartotojui.

 

AUDICA Professional MICRO serija pasižymi ypatingu lankstumu ir yra plečiama iki 28 išėjimų zonų. Siūlomi trijų kolonėlių modeliai: dvi kolonėles kabinamos ant sienos, viena montuojamą į lubas. Visų kolonėlių korpusai pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, o garsiakalbiams suteikiama 5 metų garantija. Naudojant AUDICA Micro serijos  garso kolonėles, daugumoje foninės muzikos instaliacijų nereikia naudoti papildomos žemų dažnių kolonėlės, nes AUDICA kolonėlės, nepaisant kompaktiško dydžio, atkuria platų dažnių diapazoną. Tačiau vietose, kur pageidaujama didesnio žemų dažnių slėgio ar dažnių juostos praplėtimo, sistema gali būti papildyta aktyvia MICROsub II  žemų dažnių kolonėle.

 

MICROdot ir MICROpoint sieninės kolonėlės suprojektuotos taip, kad nesimatytų jokių jungiamųjų kabelių, instaliacijoje matomas tik tvirtinimas. Visa tai suteikia švarią ir elegantišką išvaizdą.

 

AUDICA MICRO serijos garso sistema – tai aukšta kokybė ir modernus dizainas, sistemos lankstumas ir valdymo paprastumas.

 

 

Share on Facebook
Please reload

Svarbiausi

Akustika Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ovaliojoje salėje

March 12, 2019

1/4
Please reload

Naujausi
Please reload

Ieškoti pagal kategorijas
Please reload

Sekite mus
  • Facebook Basic Square